Loading...
Produkty

Długopis reklamowy Forte Safe Touch

Dostępna kolorystyka:

        biały 01  

106 102 103 105 01 139

 

Opis:

  • Wielkość: 140 x 10 mm
  • Materiał: plastik
  • Wykończenie: lite wybłyszczone
  • Mechanizm: Przycisk
  • Kolor wkładu piszącego: niebieski
  • Wkład: plastikowy X-20*
  • Dodatki: antybakteryjne
  • Pakowany: 40 / 1600 sztuk
*przy zamówieniach powyżej 1000 sztuk możliwość wymiany na wkład Jumbo

Długopis Reklamowy Forte Safe Touch

Długopis reklamowy Forte Safe Touch to antybakteryjna wersja długopisu Forte. Bardzo dobrze sprawdza się w przychodniach i przeczkolach czy szkołach, charakteryzuje się wytrzymałym klipem i włoskim desingiem. Dostępny w pastelowych kolorach.

Jest jednym z najpopularniejszych gadżetów wspomagających marketing w firmie są długopisy reklamowe. Cieszą się powodzeniem ponieważ: bez problemu można na nich umieścić logo, hasło reklamowe, czy adres strony web,  koszt produkcji nie jest wysoki, a co najważniejsze są użyteczne. Każdy z nas używa długopisu do sporządzania notatek i podpisywania dokumentów. Dzięki czemu nasza reklama pracuję. Staramy się aby nasza oferta długopisów reklamowych pozwoliła znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla każdej branży.

Działanie biostatyczne zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi zgodnie z normami – ATSM 2149. SEANTEX – oprócz ABS (akrylonitryl-butadien-styren) pochodzenie organicznych środków przeciwbakteryjnych i grzybów nie zawierających metali nano. Badanie przeprowadzono na bakteriach reprezentujących dwie grupy bakterii: Staphylococcus aureus (S. aureus) i E. coli, a także grzyby. Pióro niszczy do 90% szkodliwych bakterii i grzybów. Materiał nie ma negatywnego wpływu na ludzką skórę.Środek przeciwbakteryjny utrzymuje się całkowicie przy użyciu produktu.

Długopisy plastikowe znakujemy następującymi metodami: tampodruk, nadruk cyfrowy, sitodruk 360° (nadruk na około), sitodruk.

Opakowanie Sleeve SafeTouch z Twoim nadrukiem.

Sleeve Safetouch. To nowa idea promocyjna, która pozwala na pojedyncze opakowanie antybakteryjnego długopisu, podczas transportu. Dodatkowo dzięki załączonej ulotce umożliwia przekazanie marketingowych treści o firmie, wyróżniając produkt i potęgując zaufanie do marki.

Masz pytanie ???

Zobacz także

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY