Loading...
Produkty

Wizytówki tłoczone


Nie znaleziono produktów w tej kategorii

Prowadzona przez nas firma MABAPI Sp. z o.o. swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców z obszaru całego województwa mazowieckiego. W zakresie naszych kompetencji mieści się produkcja oraz zaopatrywanie konsumentów w pięknie wyglądające wizytówki tłoczone. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli maksymalnie zadowoleni z poziomu świadczonych na ich rzecz usług. Dlatego podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego konsumenta. W zależności od okoliczności oferujemy możliwość wykonania zadania zgodnie z przekazanymi nam wskazówkami albo opcję zaprojektowania i wydrukowania biletu wizytowego przez naszych specjalistów. Większość zleceń realizujemy w przeciągu maksymalnie kilku dni. Wyprodukowane przez naszą firmę z Warszawy wizytówki tłoczone trafią pod wskazany przez Ciebie adres w możliwie jak najkrótszym terminie.

Jak powstają wizytówki tłoczone?

Zastanawiasz się, jak przebiega proces produkcyjny kart wizytowych z ozdobnymi wybrzuszeniami? Musisz wiedzieć, że do tego celu należy użyć specjalnej matrycy służącej do wyciskania na papierze określonych wzorów oraz motywów graficznych. Uderzenia tłocznikiem w powierzchnię kartki sprawiają, że z jednej strony staje się ona wypukła, a z drugiej wklęsła. Przyjęta metoda druku wpływa na to, czy wykonywane przez nas wizytówki tłoczone będą mieć pomalowane na określony kolor elementy dekoracyjne, czy też nie. W tym pierwszym przypadku stosuje się technikę letterpress, w drugim natomiast blind print. Tłoczenia z reguły wykonujemy na jednostronnym bilecie wizytowym. Na życzenie danej osoby podejmujemy się również kaszerowania, czyli sklejenia ze sobą dwóch arkuszy w jedną całość. Dzięki temu dwustronne karty można ozdobić wypukłymi elementami.

Wizytówki tłoczone – zalety

Przygotowane z należytą starannością i precyzją wizytówki tłoczone przyciągają uwagę klientów swoim niebanalnym designem. Stanowią one jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej reklamy. Modele te świetnie wpływają na ogólne postrzeganie przedsiębiorstwa. Ich stosowanie przez właściciela danego podmiotu gospodarczego traktowane jest przez wielu obecnych i potencjalnych klientów oraz kontrahentów jako dowód na znajomość najnowszych trendów panujących w świecie biznesu. Wykonane przez profesjonalistów z Warszawy wizytówki tłoczone doskonale spełniają również funkcje informacyjne. Osoba, która otrzymała taką kartę, zwykle bowiem zwraca baczną uwagę na zawarte na niej dane. Szybciej też zapadają jej one w pamięć.

Wizytówki tłoczone – zastosowanie

Starannie przygotowane bilety wizytowe z ozdobnymi tłoczeniami warto mieć zawsze pod ręką. Możesz po nie sięgać w trakcie spotkań biznesowych, gdy chcesz zaproponować kontrahentowi pomoc w określonej sprawie. Wykonane przez nas dla klientów z województwa mazowieckiego wizytówki tłoczone świetnie sprawdzają się również jako element dekoracyjny biurka zarówno w firmie, jak i w domowym gabinecie. Ich obecność w tym miejscu świadczy o Twoim profesjonalizmie.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY