Loading...
Produkty

Jedne z najbardziej popularnych, a jednocześnie najlepiej sprawdzających się produktów promocyjnych – to z nami stworzysz te idealne rozwiązania dla swojej firmy! Metalowe długopisy reklamowe to świetny pomysł na podniesienie świadomości o swojej firmie, a jednocześnie zadbanie o wyposażenie Klientów w akcesoria, które przydadzą im się na co dzień.

Szeroki wybór długopisów metalowych

W ramach naszej oferty, która umożliwi reklamowanie usług lub produktów, każdy z Was może zadbać o jak najlepszą promocję swojej firmy. W końcu umieszczenie logo czy nazwy na produkcie, którego większość z nas używa na co dzień, pozwoli na zapoznanie się z marką i utrwalenie jej wizerunku w głowie Klienta.

Dodatkowo, nasze propozycje to nie tylko popularne, plastikowe rozwiązania – to także eleganckie i wysokogatunkowe akcesoria wykonane z surowców najlepszej jakości. Nie wypiszą się one po kilku dniach użytkowania i z pewnością nie zostaną przypadkowo pozostawione w urzędzie czy u znajomych, ponieważ jakość ich wykonania sprawi, że Wasi Klienci będą dbali o ich przechowywanie i codzienne używanie.

Reklama wysokiej jakości

Nasze długopisy metalowe to jednak nie jeden rodzaj – to szeroka gama kolekcji, z których każdy może wybrać najbardziej odpowiadający model i kolor. Co ważne, wszystkie nasze akcesoria mają mechanizm z przyciskiem – nie proponujemy wariantów ze skuwkami, ponieważ wiemy, jak często są one gubione przez użytkowników. Nasza kolekcja Milenium została zaprojektowana tak, żeby służyć przez długi czas, a jednocześnie być modnym i eleganckim dodatkiem, który pozwoli na jeszcze bardziej efektywną reklamę.

Rodzaje znakowań na metalowych długopisach

Oczywiście wybór odpowiedniego modelu i koloru to nie wszystko – konieczne jest jeszcze zdecydowanie się na najlepszy dla Was rodzaj reklamowego oznakowania, który pozwoli na przeniesienie Waszego logo, sloganu czy nazwy firmy na dane akcesorium. Jeśli chodzi o artykuły metalowe (jak i każde inne!), proponujemy nadruk cyfrowy UV, sitodruk, tampodruk i grawer laserowy.

Reklamowe metalowe długopisy to świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o promocję Waszych usług – zapraszamy do skorzystania z propozycji Mabapi!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY