Loading...
Produkty

Kubki z nadrukiem

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez porannej kawy w ulubionej filiżance. Są wśród nas również tacy, którzy kolekcjonują metalowe i ceramiczne kubki, jako pamiątki i ozdoby. Kubki reklamowe z nadrukiem są doskonałą formą promocji dla Twojej firmy. Są one dobrym upominkiem zarówno dla klientów, a także dla pracowników. Dzięki temu, iż jest to produkt codziennego użytku, stał się on najbardziej pożądanym gadżetem reklamowym. Wykonujemy zamówienia hurtowe i indywidualne dla klientów z aglomeracji takich jak Trójmiasto czy Warszawa, ale również dla całego kraju.

Rodzaje kubków reklamowych

W naszej ofercie znajdą Państwo blisko 100 wzorów kubków z nadrukiem, na których możemy wykonać znakowanie lub dodatkowe zdobienia. Prócz szerokiej gamy kolorystycznej istnieje możliwość wyboru spośród tworzyw; przez szklane, ceramiczne, aż do metalowych i porcelanowych. Ponadto proponujemy tak zwane zestawy lunchowe, w skład których wchodzi filiżanka i spodek. Co więcej dostępne są termiczne, reklamowe kubki z nadrukiem utrzymujące temperaturę Twojego napoju w każdych warunkach, sprawdzą się perfekcyjnie nie tylko w pracy, ale również podczas wyjazdów służbowych, biwaków czy wycieczek bliskich i dalekich, w tym do Warszawy. Zapraszamy do składania zamówień online, a także poprzez odwiedzenie naszego warszawskiego biura.

Wyjątkowe i osobiste dekoracje na szkle i metalu

Produkcję naczyń reklamowych powierzyło nam wiele firm z Warszawy oraz innych miejsc w Polsce. Naszym klientom dostarczamy kubki z nadrukami przygotowanymi z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najbardziej wytrzymałych technik poligraficznych. Naszym atutem jest szeroki wybór fasonów oraz kształtów naczyń ceramicznych i metalowych oraz bardzo szerokie możliwości personalizacji i zastosowania różnego rodzaju wzornictwa.

Wykonujemy nie tylko tradycyjne ozdoby na ściankach ceramicznego czy metalowego kubka, ale również na zamówienie dekorujemy ucho, dno, spód, a nawet wnętrze naczynia, dzięki czemu stanie się wyjątkową, unikalną pamiątką i reklamą dla przyjaciół, członków rodziny czy pracowników. Usługą, która dopełni dzieła jest ręczne malowanie metalowych i ceramicznych rantów zamówionego naczynia.

Reklamowe naczynia ze szkła, metalu i ceramiki

Poza szeroką ofertą tradycyjnych artykułów ceramicznych, naszym klientom z Warszawy i nie tylko proponujemy też produkty wykonane ze szkła. Miłośników piwa zainteresujemy wyborem solidnych i robiących wrażenie kufli i szklanek z nadrukiem w różnych stylach. Przypadną one do gustu gościom wyjątkowych imprez okolicznościowych, klientom popularnych warszawskich browarów rzemieślniczych, czy sprawdzą się jako przemyślany i spersonalizowany prezent dla piwosza.

Wykonamy dla Ciebie odpowiedni nadruk reklamowy oraz przyozdobimy go złotym lub srebrnym akcentem. W produkcji mamy również matowe szkło z efektem piaskowania. Dla sympatyków poszczególnych miast, regionów a także klubów piłkarskich, wykonamy nadruki symbolizujące dany region lub drużynę sportową np. warszawską syrenkę lub krakowskiego lajkonika.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY