Loading...
Produkty

Produkty dostępne w tej kategorii umożliwiają dobre wyeksponowanie informacji, przez co mogą stać się ciekawym elementem kampanii promocyjnej. Oryginalne szklanki z nadrukiem mogą stanowić ciekawą alternatywę dla popularnych kubków reklamowych z logo. W ofercie Mabapi znajdziesz modele z uchwytem, ze żłobieniami, a także o intrygujących kształtach, które znakomicie sprawdzą się jako tło dla różnego rodzaju grafik i haseł marketingowych.

Wykonana z wysokiej jakości szkła szklanka z nadrukiem znakomicie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Ten elegancki gadżet ozdobiony firmowym logo możesz wykorzystać do serwowania napojów zarówno w biurze, jak i poza nim. Świetnie też odnajdzie się w roli praktycznego upominku wręczanego kontrahentom na spotkaniach biznesowych, konferencjach, eventach. Dzięki niemu z łatwością utrwalisz i wzmocnisz wizerunek swojej marki wśród klientów. By wyróżnić się z tłumu, wystarczy wykorzystać dobrej jakości przedmiot i nietuzinkowy projekt, w których przygotowaniu pomogą Ci doświadczeni pracownicy z Mabapi.

Szklanki z nadrukiem – idealny sposób na promowanie i wzmacnianie wizerunku marki

Jeśli interesują Cię akcesoria reklamowe przeznaczone do codziennego użytku, które zapewnią klientom częsty kontakt z Twoim przekazem marketingowym, szklanki z logo mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Zindywidualizowany nadruk naniesiony na szklaną powierzchnię to doskonały sposób na wzmocnienie świadomości marki, niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz firmę. W ten sposób zwrócisz uwagę odbiorców i zrobisz na nich pozytywne wrażenie.

Stylowa szklanka z nadrukiem o wyrafinowanym kształcie może stanowić codzienny niezbędnik, ale świetnie sprawdzi się też w roli drobnego upominku. Decydując się na współpracę z Mabapi, możesz liczyć na kompleksową obsługę, szeroki asortyment, krótkie terminy realizacji oraz fachowe wsparcie na każdym etapie zamówienia. Już dziś przetestuj produkty ozdobione logo swojej firmy i przekonaj się, że promocja biznesu może być prosta i przyjemna!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY