Loading...
Produkty

Poszukują Państwo artykułów papierniczych, które usprawnią zarządzanie biznesem i swoją firmą, a także będą jej atrakcyjną wizytówką? Poniżej przedstawiamy tegoroczną ofertę na kalendarze książkowe z nadrukiem, która skierowana jest do urzędów, firm, kancelarii oraz klientów indywidualnych.

Kalendarze książkowe z logo, czyli personalizowany artykuł biznesowy

Wysokiej klasy kalendarze książkowe z nadrukiem to obowiązkowy gadżet dla wszystkich, którzy cenią sobie porządek oraz terminowość. Dzięki praktycznemu zastosowaniu może stać się skutecznym produktem reklamującym Państwa firmę. W związku z tym wszystkie produkty dostosowane są pod różnorakie znakowania i istnieje możliwość indywidualizacji i personalizacji nadruku.

Rodzaje dostępnych produktów

W naszym katalogu znajdziesz szeroki wybór formatów, okładek oraz układów kalendariów. Umożliwia to wybranie kalendarza książkowego z nadrukiem, najlepiej dostosowanego do konkretnych potrzeb. Posiadamy artykuły w rozmiarach takich, jak A4, A5, A6, A7, B5, B6.

Jeżeli chodzi o układy, posiadamy bardzo elastyczną ofertę. Można je wybrać w układzie dziennym, tygodniowym, z całą stroną przeznaczoną na notatki lub z mniejszymi polami na zapiski.

Nie wiedzą Państwo, jaki układ będzie dla Państwa najlepszy? Nie trzeba się martwić, ponieważ część naszych produktów zawiera rozkłady łączone!

Dodatkowe funkcje kalendarzy z nadrukiem

Wszystkie książkowe terminarze są bogate w godziny dla każdego dnia, fazy Księżyca, godziny wschodów i zachodów Słońca, jak również w bieżącą numerację dni i tygodni roku. Zawierają także rozbudowaną część informacyjną, która zawiera wiele praktycznych informacji wraz z mapami Polski i Europy.

Umożliwiamy ponadto zamówienie kalendarzy książkowych z nadrukiem w eleganckiej oprawie, wykonanej ze skóry w kolorach czarnym, bordowym lub brązowym. Jednak to nie wszystko, ponieważ nasi Klienci mogą też wybrać barwę papieru (kremowy albo biały) i tuszu użytego w druku – szaro-granatowego lub szaro-bordowego.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień – każde traktujemy indywidualnie i podchodzimy do ich wykonania z wielką uwagą oraz precyzją.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY