Loading...
Produkty

Pamięci USB (pendrive) to popularny gadżet reklamowy, który pomoże w promocji firmy. Taki nośnik danych jest produktem codziennego użytku. Używamy go za każdym razem, gdy chcemy przenieść dane bez dostępu do internetu. Często przechowujemy na nich programy i informacje. Dlatego idealnie nadaje się na podarunek dla klientów. Dodatkową zaletą pamięci jest fakt, że możemy na niej umieścić nie tylko nadruk reklamowy (np. logo naszej firmy, dane kontaktowe) ale również możemy wgrać na niego materiały promocyjne przeznaczone dla klienta np. naszą podstawową ofertę. Taki pendrive reklamowy może być również gadżetem dla naszych pracowników, który przyda im się w codziennej pracy, możemy na nim nagrać dla nich szkolenia i nowe materiały. Szeroki wybór obudów do pamięci pozwoli na idealne dobranie jej wyglądu do brandingu firmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo większość dostępnych na rynku modeli pamięci USB:

  • Posiadamy standardowe ekonomiczne modele, metalowe produkty premium jak i modele ekologiczne oraz możliwość stworzenia własnego projektu.
  • Wykonujemy zdobienia grawerem laserowym, tampodrukiem, nadrukiem UV i naklejkami epoksydowymi.
  • Oferujemy usługi wgrywania danych.

Szeroka oferta nośników USB

  • 58 modeli pendrive’ów reklamowych dostępnych z naszego magazynu, co przyśpieszy realizację twojego zamówienia,
  • modele, które importujemy pod zamówienia naszych klientów,
  • modele ekologiczne wykonane z papieru lub drewna,
  • ofertę marki Sylicon Power, cieszącej się popularnością na rynku i przeznaczona dla najbardziej wymagających,
  • możliwość wykonania własnej obudowy do pamięci, o dowolnym kształcie i kolorach.

Co nas wyróżnia?

Dla tego że pendrive reklamowy z logo to narzędzie użytkowe, staramy się aby nasze produkty były jak najwyższej jakości, nie realizujemy zamówień z fałszywymi kośćmi flash i niepełnymi pojemnościami pamięci.

Chcesz stworzyć swój pendrive z logo, od czego zacząć?

W przypadku pendrive’ów reklamowych tak samo jak w przypadku innych gadżetów ważny jest wybór odpowiednich parametrów, dzięki czemu pamięć jeszcze lepiej będzie nas reprezentowała. Po pierwsze – bardzo ważny, jest wybór odpowiedniej obudowy. Z względu na szeroki asortyment, możemy wybrać jej wielkość i materiał.

Tworząc pendrive reklamowy z logo zastanówmy się nad materiałem, z którego będzie wykonana obudowa. Czy dobrać ją pod działalność firmy? Jeśli naszej branży bliskie są zagadnienia ekologiczne możemy wybrać model wykonany z drewna lub papieru, a jeśli chcemy podkreślić stabilność działalności zrobimy to decydując się na metalową solidną osłonę. Następną kwestią jest kształt pamięci, mamy do dyspozycji standardowe wielkości obudów na których nasze logo będzie mocno widoczne, lub poręczne wersje mini, a może 2 w 1 pendrive reklamowy jako brelok. Ciekawą alternatywą dla popularnych kształtów osłon jest pendrive reklamowy w formacie wizytówki, jego wielkość pozwala na umieszczenie szerszej reklamy niż tylko logo, a dzięki płaskiej budowie mieści się do portfela.

Jednak pamiętaj, że nie musisz wybierać z gotowych pendrive’ów reklamowych. Możesz stworzyć swój własny wzór od podstaw. Wykonamy dla Ciebie reklamowy pendrive z logo w dowolnym kształcie z sylikonu. Oprócz strony wizualnej naszego gadżetu nie zapomnijmy o tym, że pendrive z logo to produkt użytkowy. Zastanówmy się do kogo trafi i jaką pojemność pamięci wybrać, czy ma być tylko nośnikiem oferty, czy gadżetem, którym chętnie obdarujemy naszych najlepszych klientów. Dzięki odpowiedzi na te pytania bez problemu wybierzesz najlepszy model!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY