Loading...
Produkty

Szukasz drobnego rozwiązania marketingowego, które nie tylko sprawi, że Twoi Klienci będą sami promować Twoje usługi, ale również z chęcią sięgną po proponowane gadżety? Dzięki naszym produktom, możliwe będzie sprezentowanie Klientom niewielkich dodatków, które z pewnością ich ucieszą – Wam przyniosą za to korzyści, jednocześnie nie wymagając dużego nakładu kosztów.

Smycze reklamowe

Te produkty pozwolą zabezpieczyć przed zgubieniem wszystkie Twoje cenne przedmioty codziennego użytku jak: klucze, karty czy telefon. Co więcej, z nadrukiem jednostronnym bądź dwustronnym zostaną doskonałą wizytówką Twojej firmy. Warto podkreślić, że oferowane przez Nas produkty dostępne są w zróżnicowanej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej. Ponadto, charakteryzują się estetycznym wyglądem oraz wysoką jakością materiałów, z których są wykonane. Dodatkowo wygoda użytkowania oraz wysoka trwałość smyczy reklamowej pozwoli na długotrwałą reklamę i pozostanie w rękach Państwa klientów przez wiele lat.

Różnorodność smyczy reklamowych Mabapi

W ramach naszych propozycji możliwe jest skorzystanie z szerokiej oferty różnorodnych modeli. Szukasz klasycznego wariantu naszywanego? A może chcesz postawić na elegancję i pełną możliwość nadruków i wybrać wariant sublimacyjny? Dzięki ogromie naszych propozycji wybierzesz produkt, który nie tylko spodoba się Twoim Klientom, ale również idealnie sprawdzi się, jeśli chodzi o czytelne oddanie Twojego logo, nazwy firmy, czy też sloganu.

Nasz park maszynowy zapewni państwu szybki czas realizacji zamówienia w korzystnej cenie. Warianty z nadrukiem dostępne są już od 100 szt. Proponujemy również akcesoria do smyczy reklamowych, takie jak klamry, kółka czy uchwyty do telefonów – zapraszamy!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY