Loading...
Produkty

W naszej ofercie na systemy wystawiennicze znajdą Państwo sprawdzone i popularne produkty takie jak roll-up, stojaki reklamowe, flagi i potykacze, X-banery, stojaki wystawowe. Nasze materiały sprawdzają się zarówno na targach i imprezach masowych i jako uzupełnienie oznakowania biura lub sklepu. Posiadamy szeroką ofertę systemów przeznaczonych pod konkretne działania takich jak ścianki wystawiennicze, lady recepcyjne i trybunki degustacyjne. W ofercie na ścianki wystawiennicze mamy dostępne produkty takie jak ścianki modułowe, banerowe, tekstylne, zewnętrzne jak i obecnie cieszące się dużo popularnością ścianki typu POP. Posiadamy również bogatą ofertę stojaków reklamowych na ulotki lub foldery.

W naszym katalogu znajdą Państwo produkty, które doskonale sprawdzi się podczas targów, promocji firmy, imprez plenerowych, pokazów, szkoleń czy konferencji i spotkań handlowych. Pozwalają one również na wyposażenie salonów sprzedaży oraz sklepów i identyfikację zakładów oraz biur.

Ważną cechą wszystkich systemów wystawienniczych jest fakt, że łatwo je złożyć i przetransportować w inne miejsce. Posiadają możliwość wymiany grafiki, dzięki czemu mogą posłużyć nam w wielu kampaniach reklamowych. Dzięki ich różnorodności dopasują się do każdych potrzeb. Sprawdzą się w reklamie tak małych jak i dużych firm w codziennym funkcjonowaniu i przy specjalnych okazjach.

Systemy wystawiennicze które, Państwu proponujemy są produktami wysokiej jakości. Spełniają wszystkie wymogi dotyczące ich codziennego użytkowania. Wykonujemy do nich szeroką gamę materiałów promocyjnych takich jak plakaty, ulotki, katalogi i wiele innych.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY