Loading...
Produkty

Szukasz skutecznego sposobu promocji swojej firmy, produktów lub usług? Skorzystaj z wyjątkowej i atrakcyjnej cenowo oferty firmy Mabapi z woj. mazowieckiego! Filiżanki z nadrukiem to reklamowe nośniki z logo o nieograniczonej kreatywności. Elegancki design ceramiki oraz porcelany od znanych producentów i praktyczne zastosowanie sprawiają, że gadżety stanowią doskonały prezent dla partnerów biznesowych i klientów.

Masz pytania? Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Chętnie pomożemy!

Odkryj reklamową potęgę filiżanki z nadrukiem

Dzięki możliwości personalizacji każda organizacja biznesowa (producent, usługodawca itp.) może budować rozpoznawalność na rynku wśród określonej kategorii użytkowników. Filiżanka reklamowa z nadrukiem – to sprawdzone narzędzie marketingowe, które doskonale łączy funkcjonalność z promocją. Każdego dnia, podczas picia kawy czy herbaty, Twoje logo będzie obecne w codziennym życiu docelowej grupy odbiorców.

Zindywidualizowany nadruk na filiżankach stwarza doskonałą okazję do wzmocnienia świadomości marki. Połącz praktyczne zastosowanie naczyń z celami wizerunkowymi, tworząc unikalną marketingową ceramikę firmową.

Tego typu akcesoria reklamowe służą do codziennego użytku, a więc zapewniają częsty kontakt klienta (partnera handlowego, dostawcy, kontrahenta, odbiorcy) z Twoim wizerunkowym przekazem.

Filiżanki z logo firmy, nadrukiem adresu e-mailowego czy symbolu marki produktu to świetne wyposażenie na różnego rodzaju eventach, konferencjach, spotkaniach biznesowych. Odkryj ich marketingową moc!

Techniki nadruków na reklamowych filiżankach

W zależności od potrzeb zdobienie może zostać wykonany zarówno na wewnętrznych, jak i zewnętrznych powierzchniach naczynia producenta. Wykonujemy logo i inne akcenty nowoczesnymi technikami, w tym m.in.:

  • Sensitive Touch – to innowacyjna metoda znakowania, która nadaje filiżankom elegancki wygląd i wyjątkową fakturę. Ta technika pozwala na uzyskanie subtelnych i niepowtarzalnych efektów.
  • Xpression – czyli kalki organicznej, która pozwala znakować na ceramice kolorowych logotypów, napisów o wyjątkowej jakości o wyrazistych i ostrych detalach,
  • Multicolor– natryskowe, naszkliwne barwienie wewnętrznej powierzchni porcelany i ceramiki reklamowej. Technologia zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na mycie w zmywarkach każdego producenta sprzętu AGD,
  • Hydrocolor – pozwalające na uzyskanie kolorów matowych, błyszczących, metalicznych, lustrzanych i neonowych na zewnętrznych elementach,
  • Art Print – nadruk przenoszony na powierzchnię ceramiki za pomocą  specjalnego papieru,
  • Crystal Touch – umożliwia nanoszenie na ceramikę reklamową kryształków o bardzo ekskluzywnym i wyrafinowanym charakterze.

Specyfika procesu produkcyjnego i używane przez nas materiały umożliwiają łączenie powyższych technik ze sobą. Pozwala to na otrzymanie unikatowego logo i spersonalizowanych nadruków. Oferujemy filiżanki reklamowe od sprawdzonych producentów, aby zagwarantować różnorodność wzorów i jakości dla naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Mabapi z woj. mazowieckiego!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY