Loading...
Produkty

Mabapi to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się we wszelkiego rodzaju gadżetach reklamowych. Dzięki nam, możliwe będzie stworzenie firmowych dodatków, takich jak długopisy, kalendarze, smycze czy też pieczątki. Mogą być one używane zarówno w siedzibie spółki, jak i rozdawane w celach promocyjnych na wszelkiego rodzaju targach.

Oprócz ciekawych gadżetów, warto także zwrócić uwagę na odpowiednie wyposażenie firmy. Szczególnie w momencie, w którym przychodzą do nas klienci, niezbędne jest odpowiednie wyposażenie, które nie tylko zadowoli odwiedzającego – wyposażenie to powinno pokazać mu, że profesjonalnie podchodzimy do swojej pracy i promocji naszych działań.

Kubki i filiżanki reklamowe

Reklamowe naczynia to idealne rozwiązanie, żeby przekonać klienta o naszym profesjonalizmie! Proponując kawę lub herbatę nie tylko pokażemy gościnność i dbałość o relacje z klientem, ale również zrobimy bardzo dobre wrażenie. Jeśli jednak przyniesiemy napój w pięknej filiżance z nadrukiem z logo firmy, możemy się spodziewać, że nasz gość doceni naszą dbałość o szczegóły oraz zaangażowanie w pracę.

Zalety tej formy reklamy

Filiżanki są wyrazem stylu i elegancji. Dla bardziej wymagających klientów stanowią one idealny oraz niezastąpiony gadżet promocyjny.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór filiżanek o różnym kształcie i pojemności. Co więcej charakteryzują się one również zróżnicowanym stylem dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo dołączony spodek tworzy urokliwy i praktyczny komplet. Produkty wytworzone zostały z następujących tworzyw: porcelana, porcelana Royal, porcelana EU i ceramika.

Nasi klienci z pewnością docenią taki elegancki sposób podania napoju. Dzięki temu, nie tylko będą mogli w spokoju wypić kawę lub herbatę, ale również poczują, że naprawdę poświęcamy im całą nasza uwagę i chcemy spokojnie przeprowadzić spotkanie – a jest to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Modele filiżanek reklamowych

Nasze propozycje to wiele różnych warianty, z których wybrać można swój ulubiony. Proponujemy niemal dwadzieścia modeli w różnych stylach, co również pozwoli na zdecydowanie się na produkt, który jak najlepiej oddaje nasza firmę. Proponujemy zarówno warianty klasyczne, jak i bardziej nowoczesne i nieoczywiste.

Warto podkreślić, że nadruki reklamowe wykonujemy zarówno na filiżance jak i spodku. Możliwe jest wybranie najbardziej odpowiadającego nam wariantu wykonania napisu, logo lub dodatkowego zdobienia – proponujemy m.in. nadruk złotem bądź srebrem. Z chęcią wykonamy również nadruk po wewnętrznej stronie, nadruk zmieniający się pod wpływem ciepła i wiele, wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania interesującego modelu – w razie wątpliwości lub pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!

filiżanka reklamowa,filiżanki z nadrukiem,filiżanki z nadrukiem mazowieckie

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY