Loading...
Produkty

W naszej ofercie posiadamy pieczątki znanych i cenionych na rynku firm Trodat oraz Wagraf. Do każdego automatu wykonujemy gumkę wysokiej jakości urządzeniem laserowym. Warto dodać, że zapewnia to precyzyjne odbicie treści.

Pieczątki i stemple od Mabapi

Jest to podstawa w wielu firmach – często nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez tych dodatków. Niezależnie, czy konieczne jest zatwierdzenie dokumentu, szybkie zaznaczenie daty, czy też może oznaczenie koperty lub papierowej torby swoim logo – odpowiedni stempel pozwoli zrobić Ci to szybko i sprawnie!

Nasza oferta to szeroka gama propozycji. W Mabapi znaleźć można wiele kolorów, jeśli chodzi o tusz. Proponujemy warianty zarówno prostokątne oraz okrągłe.

Jak wybrać model idealny?

Nie wiesz jaka pieczątka będzie dla ciebie najlepsza? Poniżej przedstawiamy Państwu rodzaje i różnice pomiędzy dostępnymi wariantami.

Stemple możemy podzielić na kategorie wynikające z różnego rodzaju nośnika odbijającego gumkę:

• technologia Pre-Ink (np. błyskowa) – w technice tej materiał naświetlany jest przy pomocy specjalnego urządzenia błyskowego. Warto podkreślić, że nie są uwalniane toksyczne opary jak ma to miejsce przy grawerowaniu laserem,
• pieczątki gumowe, w których matryca wykonana jest z gumy wulkanizowanej. Co więcej, matryca ta powstaje z użyciem składu zecerskiego i jest grawerowana przy użyciu lasera. W tym przypadku odcisk stempla jest wyciskany a nie odbijany.

Dzięki naszym rozwiązaniom, Twoje miejsce pracy będzie wyposażone we wszystkie niezbędne dodatki. Proponujemy zarówno datowniki, jak i klasyczne stemple. W naszej ofercie znajdują się również pieczątki w pięć minut – wykonujemy je niemal od ręki!

Szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci na jak najlepszą prace? Dzięki nami nie tylko bez problemu oznaczysz datę czy nadasz ważność dokumentom, ale również zorganizujesz swoje zadania. Warianty z napisem “sprawdzone” czy z podpisem lub wybraną grafiką świetnie sprawdzą się podczas wykonywania codziennych czynności – i to w większości branż.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY