Loading...
Produkty

Wizytówki złocone


Nie znaleziono produktów w tej kategorii

Mająca swoją siedzibę w stolicy firma MABAPI Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, drukowaniem, a także dystrybucją różnego rodzaju biletów wizytowych. Wśród nich na Twoją szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości wizytówki złocone przygotowane z należytą starannością oraz precyzją. Przedsiębiorstwo zatrudnia kompetentnych, wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy podchodzą indywidualnie do każdego konsumenta. Jako klient sam możesz zdecydować, czy zdasz się na nas całkowicie w procesie projektowania i produkcji karty wizytowej, czy też wolisz, aby zlecone zadanie zostało zrealizowane na podstawie przekazanych wytycznych i wskazówek. Wyróżnia nas elastyczność działania. Bez trudu dostosowujemy się do życzeń osób prywatnych i przedsiębiorców korzystających z usług firmy MABAPI z Warszawy. Wizytówki złocone przesyłamy pod wskazany w zamówieniu adres niezwłocznie po zakończeniu ich procesu produkcyjnego. Dzięki temu możesz mieć pewność, że trafią one do Ciebie w ciągu maksymalnie kilku dni od zakupu.

Wizytówki złocone – proces produkcji

Ozdobne karty wizytowe z charakterystycznymi złoceniami wytwarza się przy wykorzystaniu jednej z najpopularniejszych metod uszlachetniania druku, zwanej hot-stampingiem lub termodrukiem. Do wykonania tych modeli stosuje się specjalistyczne urządzenia, których powierzchnia rozgrzewana jest do około 100 stopni C. Na przygotowanych wcześniej pustych biletach przeznaczonych do zadruku zostaje położona kilkuwarstwowa folia. Stylowe wizytówki złocone zyskują piękne, połyskujące zdobienia na skutek oddziaływania ciepła i siły nacisku metalowej bądź gumowej matrycy na umieszczony wewnątrz maszyny materiał foliowy. Co istotne, zadrukowane w ten sposób karty wizytowe zachowują piękny wygląd przez długi czas. Widniejące na nich elementy dekoracyjne nie ulegają z biegiem czasu zatarciu.

Wizytówki złocone – zalety stosowania

Wytwarzanie wizytówek złoconych za pomocą termodruku ma szereg zalet. Warto zdać sobie sprawę z tego, że jest to metoda w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego. W trakcie realizacji procesu produkcyjnego nie dochodzi bowiem do emitowania żadnych szkodliwych gazów, oparów czy też toksycznych substancji. Bilety wizytowe z charakterystycznymi złoceniami są odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Umieszczone na nich napisy odznaczają się trwałością. Zachowują one swój nienaganny wygląd nawet po wielu latach od wyprodukowania.

Wizytówki złocone – zastosowanie

Wytwarzane przez naszą firmę z Warszawy wizytówki złocone mogą stanowić piękną ozdobę Twojego miejsca pracy. Umieszczone na biurku bądź specjalnie przeznaczonym do tego stoliku karty z najważniejszymi danymi firmy przyciągają uwagę konsumentów. Warto wręczać je nowym kontrahentom przy okazji różnych spotkań biznesowych. W ten sposób zadbasz o pozytywny wizerunek swojego przedsiębiorstwa, co zapewne przełoży się także na większą liczbę klientów korzystających z Twoich usług.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY