Loading...
Produkty

Kalendarze skórzane

Kalendarze książkowe to narzędzie, z którego korzystamy przez cały rok. Służy nam do planowania czasu, zapisywania ważnych wydarzeń i spotkań czy wizyt klientów. Organizer towarzyszy nam w ciągu całego dnia, dla tego tak ważny jest jego odpowiedni dobór, dopasowany do potrzeb naszych bądź osób nim obdarowanych. Przy wyborze kalendarza kierujemy się jego wielkością oraz rozkładem, ale nie zapominamy również o okładce, która jest jego wizytówką, a zatem i naszą. Jeśli chcemy posiadać naprawdę prestiżowy terminarz to dobrą propozycją jest kalendarz skórzany. Blok oprawiony w okładkę ze skóry naturalnej wygląda elegancko i ponadczasowo. Zaletą tego materiału jest duża odporność na zaginanie i przecieranie się, przez co zachowuje swój piękny wygląd przez cały okres użytkowania. Produkty ze skóry naturalnej uważane są za eleganckie wyposażenie a ich niepowtarzalny zapach zachwyca nie jednego nabywcę.

Dodatkowe wyróżnienie kalendarza skórzanego tłoczeniem logo firmy lub spersonalizowanie go imieniem i nazwiskiem, doda wiarygodności i stabilności reklamowanej działalności. Oznakowanie organizera to też dobre rozwiązanie, dla osób którym zdarza się gubić różne rzeczy – zwiększa szanse, że nasze narzędzie pracy do nas wróci.

Kalendarz skórzany – dokonały pomysł na wyjątkowy prezent

Sprawdzi się jako podarunek świąteczny dla prezesa, dyrektora czy klienta, jak i każdej innej osoby, którą chcemy obdarować wspaniałym upominkiem. W kalendarze skórzane możemy wyposażyć również naszych pracowników, np. handlowców. Pomoże im on w planowaniu spotkań i czasu pracy. Będzie dodatkową wizytówką naszej firmy na spotkaniach biznesowych, a pracownik poczuje się wyróżniony dostając taki prezent.

Oferta kalendarzy skórzanych

Na specjalne zamówienie klienta, nasze bloki kalendarzy oprawiamy w okładki ze skóry naturalnej. Posiadamy skóry w trzech odcieniach: czarnym, brązowym i bordowym.

Kalendarze skórzane: skóra bordowa, brązowa i czarna

Na okładce kalendarza wykonujemy tłoczenie roku. Na każdy sezon kalendarzowy przygotowujemy, trzynaście różnych matryc z numerem roku, tak aby każdy klient mógł wybrać coś dla siebie. Dodatkowo wykonujemy personalizację okładki imieniem, nazwiskiem lub hasłem, logiem zleceniodawcy. Przy wyborze tak ekskluzywnego prezentu proponujemy dobór odpowiedniego kalendarium dopasowanego do potrzeb osoby, dla której jest przeznaczony upominek. Dzięki temu, obdarowana osoba będzie korzystała z niego z przyjemnością przez cały rok. Posiadamy wkłady kalendarzowe wykonane z papieru białego oraz w odcieniu chamois.

Oprócz standardowej oprawy, proponujemy również kalendarze skórzane w okładkach wymiennych. Posiadają one dodatkowe kieszonki i zapięcie, przez co są jeszcze wygodniejsze w użyciu. Po zakończeniu roku istnieje możliwość dokupienia samego bloku na nowy rok lub wkładu notesowego. Takie rozwiązanie sprawia, że nasz kalendarz skórzany może nam służyć dłużej.

Po przygotowaniu kalendarza dla Państwa pakujemy go w ozdobne kartonowe pudełko, dzięki któremu kalendarz otrzyma odpowiednią oprawę i nie wymaga już dodatkowego opakowania.

Poniżej prezentujemy bloki przeznaczone do naszych kalendarzy skórzanych.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY