Loading...
Produkty

Stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów i pewnie każdy z Was został nim kiedyś obdarowany. Długopisy reklamowe z nadrukiem posiadają mnóstwo zalet. Przede wszystkim są praktyczne, funkcjonalne, a co najważniejsze ich koszt nie jest wysoki.

Warto podkreślić, że zajmujemy się wykonywaniem nadruków zarówno na produktach plastikowych, jak i metalowych. Dysponujemy szeroką gamą kolorów i wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferowane online przez naszą firmę długopisy reklamowe cieszą się ogromną popularnością. Możemy umieścić na nich dowolne logo, adres siedziby, a także strony internetowej. Dzięki czemu klient, który otrzyma od Was taki gadżet będzie miał wszystkie informacje w jednym miejscu.

Produkty te doskonale sprawdzą się również jako upominki podczas różnego rodzaju targów, dzięki nim podczas prelekcji czy wykładu uczestnicy będą mogli wynotować najważniejsze informacje.

Długopisy reklamowe z nadrukiem dla firm – element strategii marketingowej i budowania świadomości marki

Prezentowane gadżety to sprawdzone rozwiązanie marketingowe, które umożliwiają skuteczną promocję firmy. Długopisy reklamowe z nadrukiem to uniwersalne produkty. Sprawdzą się w przypadku przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych niezależnie od wielkości, skali czy sektora gospodarki.

Oferujemy różne techniki nadruku, w tym:

  • cyfrowy – to metoda bezpośredniego przeniesienia grafiki z pamięci komputera na powierzchnię, dzięki czemu uzyskiwana jest fotograficzna jakość. Wśród najważniejszych zalet tej techniki należy wymienić nadruk pełną paletą barw, odporność na promienie UV, wodę i wilgoć,
  • sitodruk – umożliwiający nałożenie wyrazistego nasycenia logotypów na powierzchniach zarówno płaskich, jak i cylindrycznych;
  • grawer laserowy – polegający na wykonywaniu obrazów o różnej głębokości, przekroju i kształtach na długopisach plastikowych i metalowych. Stworzony w ten sposób nadruk odznacza się wyjątkową trwałością i elegancją,
  • tampondruk – jedna z najpopularniejszych metod personalizowania gadżetów reklamowych dla firm. Jej specyfiką jest nakładanie trwałej farby drukarskiej za pomocą miękkiego, gładkiego stempla.

Dzięki wykorzystywanym technologiom jesteśmy w stanie zrealizować dowolną ilość znakowania małych przedmiotów w bardzo krótkim czasie.

Długopis reklamowy – szeroka oferta modeli dla firm

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem gadżetów piśmienniczych. Długopisy reklamowe dla firm dostępne są w wielu wzorach, kolekcjach, kolorach i wykończeniu materiałowym. Do wyboru są modele klasyczne i nowoczesne z przekręcanym mechanizmem do wysuwania wkładu, plastikowe, metalowe oraz z chromowaną powłoką. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiedni rodzaj dopasowania do swoich preferencji i aktualnych potrzeb.

Obsługujemy podmioty z różnych sektorów i branż, dostarczając długopisy, które spełniają wysokie normy techniczne i standardy jakości.

Mabapi to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej, wydawniczej i reklamowej, która proponuje szeroki wybór modeli i konkurencyjne ceny!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY