Loading...
Produkty

Notesy bloczki samoprzylepne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę bloczków i notesów samoprzylepnych. Proponowane przez Nas produkty doskonale sprawdzą się jako forma przypomnienia o najważniejszych zadaniach do zrealizowania podczas dnia, a z nadrukiem reklamowym będą stanowić również doskonałą reklamę Państwa firmy.

Notesy i bloczki samoprzylepne

Nasze propozycje to idealne rozwiązania do każdego domu i biura. Dzięki naszym propozycjom, każda firma mogła będzie nie tylko zapewnić sobie i swoim pracownikom wysokiej klasy akcesoria biurowe, które nie tylko będą użyteczne, ale również pokażą nasz profesjonalizm. Dodatkowo, rozdając te produkty klientom, pokażemy, że o nich dbamy (w końcu każdy lubi dostać darmowy prezent – nawet drobny!), a jednocześnie zareklamujemy swoje usługi.

Rodzaje proponowanych przez nas produktów

Do najpopularniejszych rodzajów bloczków i notesów zaliczyć można:

  • bloczki samoprzylepne Post – it – karteczki wielokrotnego użycia, które zapewniają wielorazowe użytkowanie bez niszczenia klejącej powierzchni, które doskonale nadają się do sporządzania notatek czy zostawiania wiadomości lub przypomnień,
  • Z – notesy – stanowią nowe rozwiązanie, ponieważ mają ułożone na przemian paski kleju (w jednej kartce klej jest na górze, w drugiej – na dole), które po podniesieniu tworzą charakterystyczną literę “Z”,
  • kostki samoprzylepne – kostki z luźnymi kartkami, a także kostki klejone białe i kolorowe sprawdzą się zarówno w codziennej pracy w biurze, jak i w domu.

Mabapi – notesy dla każdego!

Oprócz podstawowych i klasycznych bloczków, proponujemy również produkt idealny do wymagających powierzchni, takich jak monitory czy książki. W Mabapi wiemy, jak irytujące mogą być notatki, które co chwilę odpadają – w przeszłości niejednokrotnie sami mieliśmy z tym problem! Dlatego właśnie stworzyliśmy produkty z kartkami elektrostatycznymi, które jeszcze lepiej trzymają się ekranów oraz dokumentów.

Nasze propozycje samoprzylepne to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i wysoką jakość. Dzięki możliwości nadrukowania nazwy czy logo firmy, będą świetnym produktem reklamowym, który pozwoli na utrwalenie nazwy firmy wśród Klientów!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY