Loading...
Produkty

Nasza oferta to nie tylko plakaty, ulotki i gadżety – proponujemy również kubki i filiżanki reklamowe, które idealnie przydadzą się nie tylko jako artykuł promocyjny, który możemy oferować na wszelkiego rodzaju stoiskach i targach. Będą one także świetnym uzupełnieniem wyposażenia firmy. Pracownicy z pewnością ucieszą się ze szklanek z nadrukowanym logo firmy, z których mogą korzystać w pracy, natomiast w sytuacji, w której przyjmujemy klienta, profesjonalnie będzie zaproponować mu coś do picia i podać wybrany napój w naczyniu z logo lub nazwą naszego przedsiębiorstwa.

Ceramika z nadrukiem

Nasze nadruki wykonujemy w taki sposób, aby naczynia mogły być myte w zmywarce. Dzięki temu, możliwe będzie przedłużenie ich żywotności – nie odbarwią się tak szybko od kawy lub herbaty, kiedy będą regularnie myte przez maszynę, a nie ręcznie. Nasze propozycje to jednak nie tylko kubki reklamowe – proponujemy ogrom innych naczyń, które pozwolą na odpowiednie wyposażenie firmy lub sprezentowanie ich jako gadżetów reklamowych.

W ramach naszej ceramiki możliwe jest zaopatrzenie się w:

• kubki różnych kształtów i kolorów (także szklane lub z uchem w kształcie serca),
• filiżanki z podstawkami (różne warianty),
• szklanki różnych rozmiarów (w tym z podwójnymi ściankami),
• kufle tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne,
• zestawy ceramiczne lub porcelanowe z filiżankami, dzbankiem, cukiernicą, dzbanuszkiem do mleka/śmietanki oraz talerzami,
• fotokubki, na których można umieścić dowolną fotografię.

Różne modele ceramiki

Dzięki szerokiej ofercie zastawy, możliwe jest zdecydowanie się na kształt i wariant danego naczynia, które nam najbardziej odpowiadają. Filiżanka reklamowa to nie jeden model – to prawie dwadzieścia różnych kształtów, z których każdy może wybrać swój ulubiony! Tak samo jest z pozostałymi artykułami – chcemy zapewnić naszym Klientom nie tylko najwyższą jakość nadruku, ale również estetyczne produkty, które zwyczajnie im się spodobają i które będą używane z przyjemnością.

Szkło czy ceramika? A może jedno i drugie?

Dzięki tak szerokiej ofercie, Mabapi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Możliwość zakupienia nie tylko kubków, ale również filiżanek, szklanek, kufli oraz całych zestawów pozwala na odpowiednie wyposażenie siedziby firmy oraz możliwość zaserwowania naszym Klientom wybranego przez nich napoju w odpowiednim naczyniu. Nadrukowana reklama znajdująca się na ceramice lub szkle jest delikatna, nienachalna, jednak znacznie podkreśla profesjonalizm firmy i dbałość o szczegóły.

Filiżanki lub kubki z reklamowym nadrukiem? Tylko z Mabapi!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY