Loading...
Produkty

Przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą plastikowe długopisy reklamowe. Cennik ich wykonania jest u nas atrakcyjny. W asortymencie znajdą Państwo wiele wariantów tych produktów, w różnych kolorach i kształtach. Mamy również modele specjalne, takie jak ekologiczne czy antybakteryjne.

Plastikowe długopisy reklamowe do promocji firmy

Różnego rodzaju drobne gadżety to świetny sposób na to, aby w nienachalny sposób dotrzeć z reklamą do klientów i budować pozytywny wizerunek firmy. Idealnie nadają się do tego plastikowe długopisy reklamowe. Są praktyczne i równocześnie nieustannie przypominają użytkownikowi o marce wykorzystującej je do promocji. Dzięki temu istnieje większa szansa na to, że w przyszłości po raz kolejny zdecyduje się na skorzystanie z Państwa oferty.

Promocja z ich użyciem jest też tania, dzięki czemu można z nich skorzystać nawet przy niskim budżecie na marketing. Do tego produkty te są łatwe w transporcie i zajmują niewiele miejsca, dlatego można je rozdawać m.in. na targach, spotkaniach biznesowych czy jako gratis dla klientów.

Dodatki do plastikowych długopisów

Te wyjątkowe gadżety można u nas dostosować do charakteru kampanii marketingowej oraz rodzaju promowanych produktów czy usług. Stosujemy różne metody ich znakowania, z których każda gwarantuje, wierne odwzorowanie nawet bardzo skomplikowanego wzoru. Proponujemy m.in. technikę sitodruku, tampodruku lub cyfrową, dzięki którym można cieszyć się pięknymi, dobrze nasyconymi kolorami różnych grafik.

W naszym asortymencie posiadamy zarówno klasyczne, plastikowe długopisy reklamowe, jak i modele specjalne. Zapraszamy do zamawiania np. wersji o działaniu biostatycznym – zwalcza patogeny dzięki trwałej i niegroźnej dla skóry warstwie środka antybakteryjnego. Proponujemy także modele biodegradowalne, wyprodukowane z tworzywa pochodzenia roślinnego, a więc ekologiczne. Takie gadżety pokazują, że rozdająca je firma promuje się jako dbająca o środowisko

Aby poznać cennik na plastikowe długopisy reklamowe, zapraszamy do kontaktu. Zaprezentujemy ofertę i wyliczymy koszt realizacji zamówienia.

długopisy reklamowe plastikowe,długopisy reklamowe plastikowe title=

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY