Loading...
Produkty

 Obecnie często zadajemy sobie pytanie co zrobić, aby zwiększyć ochronę przed bakteriami i wirusami. W miejscu pracy możemy zastosować ścianki z PLEXI, dzięki nim pomożemy zadbać o zdrowie swoje, swoich pracowników oraz klientów.

Dlatego doskonałym rozwiązaniem są przeźroczyste osłony, ścianki z plexi, które zapewniają nam pełen kontakt wzrokowy z klientem a co za tym idzie komfort obsługi. 

Nasze osłony stanowią doskonałą barierę dla wirusów oraz bakterii  przenoszonych drogą kropelkową. Ścianki z plexi są łatwe w montażu, lekkie i wytrzymałe.

  • Utrzymanie czystości jest niezwykle proste, można je czyścić środkami dezynfekującymi.
  • Poprawiają komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów.
  • Sprawdzają się we wszystkich branżach, gdzie pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientem, są to między innymi sklepy, biura typu open space, apteki, recepcje, biura obsługi klienta czy przychodnie.
  • Ze względu na swój minimalistyczny wygląd nie zakłócą atmosfery w twojej firmie.

Przygotowaliśmy 3 warianty takich ścianek

(wiszące, cięte oraz gięte)

Osłony wiszące dostępne w 3 formatach

Osłony cięte dostępne w 6 formatach

Gięte (z bocznymi zakładkami) dostępne w 3 formatach

Osłony wyposażone są w okienko o wymiarach 40 na 6 cm, pozwalające na przekazanie recepty, karty płatniczej czy gotówki.
Wszystkie ścianki wykonane są z plexi o dużej przejrzystości i grubości 5 mm
Dodatkowo ścianki wiszące posiadają 2 otwory ułatwiające jej zawieszenie.
Jeśli masz nietypową ladę przestrzeń, którą chciałbyś oddzielić lub twój biznes wymaga, aby ścianka posiadała otwór w nietypowym kształcie. Napisz do nas. A my przygotujemy ściankę indywidualną dopasowaną do przesłanych przez Ciebie wymiarów i uwzględnimy niej twoje nietypowe prośby.

Nie zapominaj również, że taka ścianka to nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również miejsce, w którym możemy umieścić reklamę Twoich produktów, lub ważne informacje dla klientów. Na osłonach proponujemy bezpośredni nadruk reklamowy.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY