Loading...
Produkty

Oferta Mabapi to nie tylko notatniki czy filiżanki z logo firmy, ale również produkty bardziej ekskluzywne, takie jak portfele skórzane. Stanowią one niezbędny element garderoby zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a wariant z wytłoczonym, wygrawerowanym laserem lub nadrukowanym logo, imieniem czy datą będzie wspaniałym upominkiem dla każdego!

Portfele skórzane z nadrukiem

W naszym asortymencie znajdą Państwo ekskluzywne produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Możliwe jest również wybranie różnych barw, które pozwolą na stworzenie najbardziej eleganckiego akcesorium. Dzięki znakowaniu będą doskonałą reklamą Twojej firmy, zwłaszcza dla bardziej wymagających klientów.

Logo na portfelach

W sytuacji, w której mamy do czynienia z bliskimi współpracownikami lub partnerami biznesowymi, a także kiedy chcemy zadbać o naszych najważniejszych Klientów i pokazać im, że cenimy wspólną współpracę, takie akcesorium będzie idealnym prezentem z okazji podpisania ważnej umowy, wspólnego sukcesu czy też świąt. W Mabapi proponujemy szereg modeli, kolorów, jak również rodzajów tworzywa – takie jak skóra tradycyjna, lakierowana, nappa, classic, saffiano oraz warianty eko. Nadruk, grawer lub jeszcze inny sposób oznakowania akcesorium pozwoli na oznakowanie produktu zarówno logo naszej firmy, jak i np. imieniem osoby przez nas obdarowywanej.

Portfele skórzane z logo – szyk i elegancja

Niezależnie, czy zdecydujemy się na wariant czarny czy w kolorze czerwonym lub brązowym – każdy z nich może zostać spersonalizowany w dowolnym miejscu i dowolnym, oferowanym przez nas sposobem. Nie ma znaczenia, czy zdecydujemy się na wytłoczenie logo lub słowa, czy też na nadruk – wielo- lub jednokolorowy, z pewnością możliwe będzie jak najlepsze oznakowanie naszego akcesorium. Zdecydowanym plusem podarowania tego typu gadżetu bliskim nam współpracownikom jest to, że możliwe będzie codzienne jego używanie – każdy z pewnością ucieszy się z tak przydatnego artykułu, którego zazwyczaj używamy co najmniej kilka lat.

Skórzane portfele z nadrukami wykonanym różnymi metodami to idealny pomysł na gadżet reklamowy – zapraszamy do współpracy z Mabapi!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY