Loading...
Produkty

Maseczki ochronne – zabezpieczające przed zarazkami przenoszącymi się drogą kropelkową. Filtrują powietrze i zapewniają możliwość swobodnego oddychania. Dodatkowo zapobiegają odruchowi dotykanie twarzy. Osoba nosząca maseczkę ogranicza również rozsiewanie zarazków po przez kichanie lub kaszel. Ważne, aby stosować je wyłącznie w połączeniu z innymi działaniami higienicznymi takimi jak regularne mycie rąk, zachowanie odpowiedniej odległości.

Po co powstały maseczki ochronne?

Maseczki ochronne zostały stworzone z myślą o branżach w których potrzebna jest filtracja powietrza z rożnych zanieczyszczeń. Nie wszystkie zanieczyszczenia potrzebują takiej samej filtracji, dla tego na rynku znajdziemy wiele maseczek ochronnych przeznaczonych do rożnych celów. Najprostszymi i zarazem najbardziej popularnymi są maseczki ochronne chirurgiczne, stosowane w szpitalach i zakładach kosmetycznych. Wykonane z 3 warstw włókniny zapobiegają bezpośredniemu roznoszeniu bakterii i wirusów. Najbardziej wymagającymi produktami w tej kategorii są maski specjalistyczne. Posiadają one rożnego rodzaju filtry. Filtr dopasowany jest do przeznaczenia zastosowanie maski. Chronią przed szkodliwymi substancjami, takimi jak osady oraz gazy. Miejscami w których stosuje się takie maski są np. zakłady lakiernicze.
Ciekawa alternatywą dla maseczek jednorazowych, którą możemy Państwu zaproponować są maseczki wielokrotnego użytku. Ten produkt możemy samodzielnie odkażać w domach. Na rynku pojawiły się również maseczki wielokrotnego użytku z nadrukiem. Jest to produkt, który możemy wykonać w dużych ilościach jednego wzoru np. z naszym hasłem reklamowym lub w niewielkich nakładach z naszą grafiką.

Maseczki ochronne z logo

Oferujemy maseczki w trzech wariantach: jednorazowe, wielorazowego użytku oraz wielorazowe z nadrukiem klienta. Maseczki ochronne jednorazowe to dobre rozwiązanie dla firm w których pracownicy są narażeni na ciągły kontakt z klientem i zastosowanie masek wielokrotnego użytku z ich dezynfekcją było by uciążliwe. Tam, gdzie istnieje możliwość odkażania maseczek przez pracowników w własnym zakresie proponujemy maski wielokrotnego z nadrukiem, ponieważ jest to dodatkowa reklama Państwa działalności. Takie maseczki można potraktować również jako gadżet reklamowy. W obecnych czasach bardzo przydatny, jego cena jest stosunkowo mała, a dzięki nadrukowi reklamowemu będzie przypominał o Państwa działalności klientom oraz tworzył dodatkową reklamę przy ich stosowaniu.

Uwaga: Maseczki ochronne jednorazowe jak i wielorazowe z nadrukiem nie są produktami medycznymi. Ogranicza oddziaływanie czynników zewnętrznych, natomiast nie blokuje ich całkowicie.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY