Loading...
Produkty

Dla osób, które cenią sobie dowolność w wyborze funkcjonalnych ozdób na ścianę, jakimi są indywidualnie dobrane kalendarze, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. W tej kategorii mogą Państwo poznać szczegóły stworzenia swojej własnej wersji – trójdzielnej.

Indywidualne kalendarze trójdzielne

To najbardziej popularna, a zarazem największa grupa kalendarzy ściennych. Są one również idealną formą całorocznej reklamy. Najczęściej możemy je spotkać w biurach, urzędach, ale także w naszych domach. Pozwalają na równoczesne przedstawienie trzech miesięcy oraz na oznaczenie bieżącego dnia za pomocą specjalnego suwaka.

Ponadto, odpowiednio dobrany design produktu jest sposobem na prezentację logo i identyfikacji wizualnej swojego przedsiębiorstwa. Klienci zapamiętają kolorystykę, przyciągającą wzrok fotografię i z pewnością wrócą do Państwa lokalu.

Budowa kalendarzy trójdzielnych indywidualnych

Wykonujemy je z główką płaską lub wypukłą, czyli kaszerowaną z efektem wypukłości. Oferujemy Państwu gotowe wzory główek, które charakteryzują się barwnymi i wysokiej jakości zdjęciami. Bogata oferta tematyki udostępnianych przez nas fotografii sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiadającego swym indywidualnym predyspozycjom.

Nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom, oferując również wykonanie główki, jak i plecków trójdzielnego kalendarza indywidualnego z grafiką klienta. Dodatkowo wszystkie nasze produkty posiadają przestrzeń pod nadruk reklamowy. Zgodnie z konkretnym zamówieniem jesteśmy w stanie przygotować kalendarz trójdzielny indywidualny nie tylko języku polskim, ale również po angielsku czy niemiecku, a nawet po rosyjsku!

Kalendarze trójdzielne indywidualne – wybór

Jeśli chcą Państwo zakupić gotowy produkt, posiadamy ich szeroką gamę w różnych wymiarach i wersjach wizualnych. Dla bardziej wymagających Klientów proponujemy wykonanie indywidualnych modeli, zgodnie z Państwa konkretnymi potrzebami.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze artykułów lub ustalenie szczegółów swojego zamówienia. W zakładkach poniżej, odnajdą Państwo dane techniczne poszczególnych produktów oraz ich przykładowe zdjęcia.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY