Loading...
Produkty

Wybierając gotowy produkt z naszej oferty, niezależnie od jego rodzaju, mamy wiele możliwości oznakowania go logo klienta. Możemy również zmieścić w nim dane o naszej firmie, adres strony internetowej lub telefon. Taka forma reklamy sprawia, że użytkownik naszego gadżetu będzie miał do nas szybki dostęp przez cały rok. W jaki sposób? Wszystko zależy od tego, na jaki kalendarz się zdecydujemy i co chcemy na nim zamieścić.

Znakowanie kalendarzy książkowych i ściennych

Rodzaje wykonywanych przez nas usług dzielimy na dwie grupy, w zależności od typu produktu. Możliwe jest więc wykonanie znakowania wariantów zarówno książkowych jak oraz ściennych.

Do najpopularniejszych rodzajów, jeśli chodzi o warianty książkowe, należą:

  • tłoczenia,
  • grawer laserowy,
  • wklejki i wyklejki reklamowe,
  • logo metalizowane,
  • tasiemki i gumki,
  • nadruki na brzegach i inne.

Jeśli chodzi o kalendarze ścienne, najczęściej wykonujemy nadruki na przeznaczonej do tego części. Na stronie prezentujemy nasze realizacje, jeśli chodzi o te produkty.

Reklama przez cały rok!

Dzięki naszym propozycjom, możliwe będzie zaopatrzenie zarówno naszych pracowników jak i klientów oraz współpracowników w tak pożyteczne akcesoria biurowe, jakimi są kalendarze książkowe. Niejedna osoba potrzebuje ich na co dzień, aby nie tylko dobrze zaplanować obowiązki w pracy, zdążyć wykonać wszystkie zadania w określonym terminie czy sporządzać notatki ze spotkań – wykorzystywane mogą być one również w celach prywatnych, do notowania terminów spotkań czy planowania czasu wolnego. Zaopatrując pracowników i klientów w takie produkty książkowe ze znakowaniem, jakim jest wytłoczone lub wygrawerowane logo, wraz z odpowiednimi wyklejkami, umożliwimy całoroczną reklamę – działania promocyjne dzieją się wówczas same!

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku wariantów naściennych. Oznakowane odpowiednio kalendarze będą niczym plakat lub baner, na stałe wiszący na ścianach w siedzibach lub domach naszych klientów! Wówczas, możemy mieć pewność, że nasza marka będzie towarzyszyła im cały rok i z pewnością zaistnieje w ich świadomości na stałe.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY