Loading...
Produkty

Prezentujemy profesjonalnie wykonane kalendarze trójdzielne indywidualne oraz gotowe, stanowiące praktyczną i jednocześnie atrakcyjną wizualnie wizytówkę firmy. Produkty te od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze względu na to, że można je wykorzystać do nienachalnej, bardzo skutecznej reklamy. Łatwo za ich pomocą zaprezentować oferowane usługi, albo po prostu utrwalić w świadomości odbiorcy wizerunek przedsiębiorstwa.

Wysokiej jakości kalendarz trójdzielny

Znajdujący się w naszej ofercie kalendarz trójdzielny, gotowy lub indywidualny, posiada trzy oddzielne kalendaria, obrazujące obecny miesiąc, oraz poprzedni i następny. Wyposażony jest w pasek z kolorową ramką, którą można zaznaczać aktualny dzień. Każdy drukowany jest na jednostronnej błyszczącej folii i można go zamówić w wersji mini, normalnej lub maxi. Produkty charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, a nadrukowane na nich grafiki żywymi, dobrze odwzorowanymi kolorami.

Kalendarz trójdzielny jako dobra forma reklamy

Podstawowym zadaniem kalendarzy jest oczywiście zapewnienie użytkownikowi możliwości przeglądania dat. Przydaje się to zarówno w organizacji życia zawodowego, jak i prywatnego. Jego praktyczność sprawia, że jest to bardzo ceniony gadżet reklamowy. Używa się go przez cały rok, podczas którego klientowi ciągle towarzyszyć będzie logo Państwa firmy.

Kalendarz trójdzielny może być również ciekawym dodatkiem dekoracyjnym. Do wersji indywidualnej, oprócz dostosowania wymiarów, dobrać można zdjęcia z bogatej kolekcji naszych fotografii. Nietuzinkowy charakter tego produktu sprawia, że świetnie nadaje się zarówno do zawieszenia w biurze, jak i domu. Przyciąga wzrok, w ciekawy sposób eksponując logo i slogany reklamowe, a do tego buduje pozytywny wizerynek marki. W jego dolnej części znajduje się miejsce na kolorowy nadruk, który jest już wliczony w cenę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zaprojektowania własnego wzoru, lub wybrania któregoś z gotowych. Taki wykonany na zamówienie kalendarz trójdzielny to doskonała forma reklamy dla firm i jednocześnie atrakcyjny gadżet dla ich klientów.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY