Loading...
Produkty

W ramach naszych usług, możliwe jest zaopatrzenie firmy w różnorodne artykuły reklamowe – również takie jak pieczątki i stemple. Wykonujemy zarówno rozwiązania, które potrzebne są do codziennego funkcjonowania firmy – np. z danymi kontaktowymi oraz numerem NIP, a także te z logo. Proponujemy także produkty dla osób prywatnych, które chcą mieć łatwą możliwość uzupełniania np. faktur lub pism – bez ciągłej konieczności wypisywania swoich danych.

Pewna i klasyczna reklama

Czy pieczątki można nazwać produktem związanym z promocją firmy? Wiele osób uważa je raczej za coś podstawowego, coś, co musi znaleźć się w każdej spółce. Jest to oczywiście prawda – w każdym przedsiębiorstwie, urzędzie, czy na poczcie, potrzebne są stemple, które pozwolą na zatwierdzenie dokumentów, pism, umów czy faktur. Najczęściej to właśnie pieczątka (także z datą) oraz podpis są wyznacznikami przyjętego dokumentu i świadczą o jego wiarygodności.

Proponowane przez nas produkty mogą mieć również działania reklamowe. Nawet w niewielkich firmach, takich jak jednoosobowe działalności, wystawienie faktur czy podpisywanie umów, w których dane nie są wypełnione odręcznie, a zostaną naniesione poprzez użycie odpowiedniego stempla, pozwoli na przedstawienie się jako osoby dbającej o szczegóły oraz poważnie podchodzącej do swoich zadań. Produkt przyda się także rękodzielnikom czy niewielkim firmom – często nie opłaca zamawiać się papierowych toreb, kubków czy etykiet z logo. Wówczas, wystarczy zakupić podstawowe, uniwersalne artykuły reklamowe i samodzielnie je spersonalizować – dzięki pieczątkom z Mabapi!

Stemple dla każdego

Możliwe jest wykonanie pieczątek z logo, nazwą firmy czy też sloganem. Oprócz logo, z chęcią stworzymy również wszelkiego rodzaju ikonki czy inne niewielkie obrazki, które niejednokrotnie wykorzystywane są przez kluby czy miejsca, w których odbywają się koncerty. Oczywiście, nie można zapomnieć o stemplach skierowanych dla dzieci, np. takich do zabawy (mogą wchodzić w skład paczek świątecznych, które firma przekazuje dzieciom pracowników) czy też tych, których używają nauczyciele czy animatorzy do wystawiania “ocen” czy prowadzenia zajęć.

Reklamowe rozwiązania – w wybranym wariancie

Mabapi to wiele wariantów produktów – nasze pieczątki to zarówno warianty klasyczne, jak i bardziej nowoczesne, o różnych rozmiarach i kształtach. W ramach naszych propozycji, możliwe jest też dobranie odpowiedniego koloru tuszu do stempla – tak, aby Wasza reklama wyróżniała się w jak najlepszy sposób.

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY