Loading...
Produkty

W trosce o naszych kochanych piwoszy, wzbogaciliśmy naszą ofertę ceramiki reklamowej o kufle reklamowe z nadrukiem. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty szklane w wielu rozmiarach i kształtach.

Kufle z logo

kufle reklamowe,kufle z nadrukiem

Mabapi oferuje szeroką gamę produktów, które z pewnością ucieszą każdą osobę, która lubi alkoholowe napoje. Możliwe jest wykonanie zdobienia na zewnętrznej stronie jak i wewnątrz. Dostępne są również dodatkowe techniki np. nadruk złotem, srebrem lub imitujący piaskowanie na szkle.

Każdy z naszych Klientów może zdecydować się na zarówno minimalistyczny i delikatny napis lub logo, a także bardziej widoczny wariant. Nie jest to jednak tylko reklama, która przyda się browarom czy pubom. W ostatnich czasach pojawił się ogrom wszelkiego rodzaju festiwali piwa – zarówno organizatorzy takich wydarzeń, jak i firmy, które się na nich pojawiają, mogą skorzystać z naszej oferty i zadbać o wyjątkowe kufle reklamowe z nadrukiem i logo, które będą wspaniałą pamiątką i niejako produktem limitowanym, który kupić mogą tylko odwiedzający dane wydarzenie.

Szeroki wybór modeli kufli

Proponowane przez nas produkty, które można zakupić i ozdobić reklamowymi nadrukami z logo lub nazwą marki to wiele modeli i kształtów naczyń, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Klientom! Proponujemy klasyczne warianty, które mogą pomieścić 500 ml napoju, a także mniejsze kufle, które mają pojemność 300 ml – są one coraz popularniejsze i w wielu pubach, barach i restauracjach można zamówić takie wielkości. Wielu Klientów docenia taką możliwość – mogą wówczas posmakować większej liczby napojów a także, jeśli chcą, wypić mniejszą ilość trunku.

Kufle w wielu stylach

Mabapi to nie tylko klasyczne, masywne naczynia z grubego szkła z uchem, ale również produkty bez uchwytu z cieńszej warstwy tworzywa, które wyglądem przypominają szklanki. Dzięki tak szerokiej gamie modeli, możliwe jest dopasowanie zamawianego produktu do własnych wymagań i upodobań.

Dzięki firmie reklamowej Mabapi, możliwe jest wykonanie wspaniałych nadruków z logo na wszelkiego rodzaju naczyniach – zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY