Loading...
Produkty

Prezentujemy bogatą ofertę obejmującą długopisy reklamowe z nadrukiem. Ten klasyczny gadżet to skuteczne i jednocześnie praktyczne narzędzie promocyjne. Jest zarówno nośnikiem reklamy firmy, np. logo, jak i pełni funkcję użytkową, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia klienta. Podczas notowania lub podpisywania dokumentów będzie miał on stały kontakt z emblematem obecnym na korpusie, dzięki czemu nazwa lub grafika Państwa przedsiębiorstwa utrwali się w jego pamięci. Ponieważ oferujemy produkty wysokiej jakości, pomagają one również w budowaniu pozytywnego wizerunku marki.

Różne rodzaje znakowania długopisów reklamowych z nadrukiem

Posiadając rozbudowany park maszynowy, oferujemy różne techniki zdobienia takich gadżetów promocyjnych. Dzięki temu oferujemy nie tylko długopisy reklamowe z nadrukiem – możemy je również znakować poprzez ich grawerowanie.

Najpopularniejsza metoda to tampodruk, gdyż charakteryzuje się niską ceną i jest bardzo szybka. Może zostać użyta do ozdabiania m.in. metalu, drewna, plastiku i innych tworzyw sztucznych. Nadaje się także do nieregularnych powierzchni, a jej precyzyjność sprawia, że w ten sposób gadżety można ozdobić nawet bardzo szczegółową lub małą grafiką.

Kolejna metoda to sitodruk, odporny m.in. na ścieranie, a także gwarantujący doskonałe nasycenie barw.

Dzięki metodzie cyfrowej UV można dekorować długopisy reklamowe z nadrukiem w pełnym kolorze. Nawet przy niewielkim nakładzie, wykonywane tą techniką zamówienie będzie w stanie zrealizować szybko i stosunkowo niskim kosztem. Jakość druku zawsze jest bardzo wysoka.

Oferujemy także grawerowanie laserowe. W przeciwieństwie do powyższych technik druku polega na fizycznym żłobieniu znakowanego materiału, dzięki czemu charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Nadaje się przede wszystkim do metalu, szkła i tworzyw sztucznych.

Długopisy reklamowe z nadrukiem w Mabapi

W przypadku pytań dotyczących prezentowanych metod znakowania długopisów reklamowych zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na nie  i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, spełniające nawet najbardziej wygórowane wymagania. Zapraszamy do skorzystania z oferty i składania zamówień!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY