Loading...
Produkty

Reklama wielkoformatowa

Rozpoznawalność Twojej firmie zagwarantuje reklama wielkoformatowa online. Oferujemy oklejanie witryn sklepowych i firmowych. Ponadto banery, tablice Dibond, rollupy a także kasetony i litery świetlne, które tworzymy w naszej firmie w Warszawie. Ta niestandardowa forma reklamy  pozwoli na pokazanie potencjalnym klientom Twojej oferty.

Oklejanie witryn to doskonały sposób, który skutecznie zwróci na siebie uwagę przechodniów, a także ułatwi znalezienie danej firmy lub sklepu pomiędzy innymi budynkami. Co więcej kolorowe grafiki sprawiają, że klienci chętniej odwiedzą takie ładne miejsca.

Tablice Dibond wykonujemy z cienkich aluminiowych płyt odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia. Bez obaw można umieścić je na fasadzie budynku, ściance działowej, a także na stojakach informacyjnych.

Rollupy natomiast wykorzystuje się podczas różnego rodzaju prezentacji, targów oraz konferencji, ponieważ są lekkie i w łatwy sposób można je złożyć i rozłożyć.

Warto podkreślić, że reklama wielkoformatowa posiada wiele zalet. Przede wszystkim dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców i jest stale widoczna.  Co więcej ma zrozumiały przekaz co sprawia, że cechuje się wysoką skutecznością przy względnie niewielkim nakładzie finansowym .

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY