Loading...
Produkty

Chcesz podarować swoim pracownikom i ważnym partnerom biznesowym praktyczny upominek? Z pewnością będzie nim kalendarz książkowy A4 na 2024 rok. To największy dostępny format zapewniający dużo miejsca na notatki w przejrzystym układzie graficznym, w którym każda strona przedstawia osobny dzień lub tydzień. Dzięki temu z łatwością można zorganizować swoje codzienne obowiązki i żadne z istotnych zadań nie zostanie przeoczone. Sprawdź, co wyróżnia nasze produkty i dlaczego warto je zamówić!

Kalendarze książkowe 2024 – format A4 dla najbardziej wymagających użytkowników

Jeśli wciąż zastanawiasz się, dlaczego powinieneś sięgnąć właśnie po nasze kalendarze książkowe 2024, poznaj ich charakterystykę:

  • format A4 zapewnia przejrzysty układ każdej strony – pozwala to na tworzenie rozbudowanych notatek bez obaw, że zabraknie na nie miejsca,
  • solidna oprawa – twarda lub wykonana ze skóry ekologicznej – nie tylko wygląda stylowo, lecz także stanowi skuteczną ochronę dla papieru i sprawia, że kalendarz zachowa swój elegancki design przez wiele miesięcy 2024 roku,
  • możliwość personalizacji – na zamówienie umieszczamy na okładce nadruk z logo Twojej marki, dzięki czemu zyskujesz praktyczne narzędzie reklamowe,
  • wstążka w kolorze oprawy ułatwia oznaczenie i odnalezienie bieżącego dnia,
  • niektóre modele książkowe zawierają dodatkowe strony: mapę Polski i Europy, skorowidz telefoniczno-adresowy, kalendarium.

Udostępniamy również produkty w układzie tygodniowym – obejmują one mniejszą liczbę stron, są zatem lżejsze, a format A4 pozwala na wygodne tworzenie notatek.

Zamów spersonalizowany kalendarz książkowy 2024 i podaruj go swoim kontrahentom!

Taki stylowy i jednocześnie praktyczny upominek z pewnością ucieszy obdarowane osoby. Kalendarz 2024 – książkowy, w eleganckiej oprawie z nadrukiem, w dużym formacie A4 i układzie dziennym lub tygodniowym – będzie eleganckim prezentem dla partnera biznesowego, pracownika lub ważnego klienta. Skontaktuj się z nami i poznaj dostępne możliwości personalizacji oferowanych produktów!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY