Loading...
Produkty

Nasza bogata oferta obejmująca reklamowe kalendarze dla firm pozwoli Państwu zaprojektować akcesorium, które stanie się skutecznym narzędziem promocyjnym. To gadżet bardzo praktyczny a fakt, iż używa się go przez cały rok, sprawia, że zaprezentowana na nim marka doskonale utrwala się w świadomości jego użytkownika. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień.

Różne rodzaje kalendarzy reklamowych

Oferowane przez nas i wykonywane na zamówienie kalendarze są dostępne w różnych formach. Szukając wersji zawieszanej na ścianę, mogą Państwo wybrać model jednodzielny, trójdzielny bądź czterodzielny, a także plakatowy i planszowy. Proponujemy też wersje biurowe, do postawienia na blacie, oraz książkowe. Te ostatnie dostępne są w wielu formatach: od standardowego A4 do A6-A7. Dodatkową opcją jest też elegancka, skórzana oprawa w różnych kolorach do wyboru.

Kalendarze reklamowe do promowania firmy

Te gadżety to jeden z lepszych sposobów na tanią i skuteczną promocję firmy. Wynika to m.in. z ich funkcjonalności, ponieważ przydają się zarówno w biurach, jak i domach. Mogą przypominać o ważnych spotkaniach, świętach, czy np. prywatnych uroczystościach. Jednocześnie, ponieważ są profesjonalnie i estetycznie wykonane, ozdobione np. logo przedsiębiorstwa będą budować jego pozytywny wizerunek i zwiększać rozpoznawalność marki.

Wysokiej jakości kalendarze na zamówienie z Mabapi to także element dekoracyjny. W wersji książkowej dostępne są różne rodzaje opraw, a produkt przeznaczony na ścianę ozdobiony jest ciekawą grafiką. Warto też zadbać o to, aby wybrane zdjęcia reprezentowały lub kojarzyły się z profilem reklamowanej firmy, dzięki czemu łatwiej utrwalą się w pamięci klienta. W wersji indywidualnej można dostarczyć nam własne grafiki, którymi później produkt zostanie ozdobiony.

Wysokiej jakości kalendarze dla firm

W naszym sklepie online mogą Państwo zaprojektować własny gadżet promocyjny, lub zdecydować się na jeden z gotowych modeli. Wszystkie mają wyznaczoną przestrzeń pod nadruki. W przypadku pytań, związanych z ofertą Mabapi lub chęci złożenia zamówienia na kalendarze reklamowe, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie lub telefonicznie!

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY