Loading...
Produkty

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty na metalowe długopisy reklamowe z grawerem, które są stosunkowo niedrogim, a jednocześnie skutecznym nośnikiem reklamy. Dzięki wykorzystaniu techniki laserowej wykonane na nich zdobienia są niezwykle trwałe, precyzyjne, odporne na ścieranie i estetyczne.

Zalety reklamowych długopisów metalowych

Najważniejszą zaletą tych gadżetów jest ich praktyczność, gdyż można je wykorzystywać na co dzień. Do tego są wysokiej jakości, dlatego ich użytkowanie jest czystą przyjemnością. Ponieważ są to produkty bardzo praktyczne, mają dużą moc marketingową. Ich użytkownikom przez cały czas towarzyszy wydrukowane lub wygrawerowane na nich logo czy inna grafika firmy. Utrwala to świadomość o marce i jednocześnie pozwala na budowanie jej dobrego wizerunku.

Metalowe długopisy reklamowe są także niedrogie, co oznacza, że nawet małe przedsiębiorstwa mogą sobie pozwolić na te gadżety do kampanii promocyjnej. To idealny wybór nawet przy ograniczonym budżecie marketingowym. Produkty te można wykorzystać np. na targach branżowych czy jako gratis do każdego złożonego zamówienia.

Zaletą tych produktów jest również fakt, że reklama z ich wykorzystaniem ma subtelny charakter. Jest nienachalna, a więc przyjemna w odbiorze dla potencjalnych klientów i tym samym skuteczna.

Wysoka jakość metalowych długopisów z grawerem

Mamy eleganckie i gustowne modele tych produktów, które łączą estetykę wykonania z użytecznością. Metalowe długopisy reklamowe z grawerem są trwałe, a zastosowanie nowoczesnych metod do ich zdobienia sprawia, że doskonale się prezentują.

Oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów tych produktów piśmienniczych. Sprzedajemy modele w wielu formach, w tym klasyczne, jak i np. z przekręcanym mechanizmem wysuwania wkładu. Co ważne, oprócz grawerowania metalowe długopisy reklamowe można także ozdobić za pomocą sitodruku lub tampodruku. Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą gorąco zachęcamy do kontaktu – z przyjemności odpowiemy na  pytania i zaprezentujemy cały asortyment.

długopisy reklamowe metalowe,długopisy reklamowe metalowe z grawerem

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY