Loading...
Produkty

Długopis Reklamowy Golff Green

Dostępna kolorystyka:

          

01 03 08 15 24 35

Opis:

  • Wielkość: 144 x 10 mm
  • Materiał: Bioplast®
  • Wykończenie: lite, frost
  • Mechanizm: przycisk
  • Kolor wkładu piszącego: niebieski
  • Wkład: plastikowy X-20*
  • Pakowany: 35 / 1400 sztuk
 * przy zamówieniach powyżej 1000 sztuk możliwość wymiany na wkład Jumbo, Parker lub Parker gel

Długopis Reklamowy Golff Green

Długopis Golff Green wyróznia prostota i styl. Jest to uzupełnienie oferty długopisu Golff. Model Green został wyprodukowany z Bioplastu. Zobacz równiez długopis Golff w wersji antybakteryjnej (Golff Safetouch).

Jednym z najpopularniejszych gadżetów wspomagających marketing w firmie są długopisy reklamowe. Cieszą się powodzeniem ponieważ: bez problemu można na nich umieścić logo, hasło reklamowe, czy adres strony web,  koszt produkcji nie jest wysoki, a co najważniejsze są użyteczne. Każdy z nas używa długopisu do sporządzania notatek i podpisywania dokumentów. Dzięki czemu nasza reklama pracuję. Staramy się aby nasza oferta długopisów reklamowych pozwoliła znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla każdej branży.

Zgodnie z potrzebą rynku, w trosce o środowisko naturalne Green został stworzony, by redukować koszty utylizacji polietylenu i aluminium, które są pozostałością procesu separacji celulozy w procesie recyklingu kartoników po napojach.

BIOPLAST to biotworzywa pochodzenia roślinnego , które zawierają duża ilość polimerów pochodzenia roślinnego, takich jak PLA i skrobia ziemniaczana. Co ważne, wszystkie produkty, które wykonane są z surowca BIOPLAST ulegają w 100% rozkładowi biologicznemu.

Długopisy plastikowe znakujemy następującymi metodami: tampodruk, nadruk cyfrowy, sitodruk 360° (nadruk na około), sitodruk.

Masz pytanie ???

Zobacz także

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY