Loading...
Produkty

DŁUGOPIS REKLAMOWY Golff SafeTouch

Dostępna kolorystyka:

            biały 01  

106 102 103 105 01 139

Opis:

  • Wielkość: 147 x 11 mm
  • Materiał: plastik
  • Mechanizm: klikany
  • Kolor wkładu piszącego: niebieski /  na zamówienie dostępny kolor czarny
  • Wkład: X-20* 
  • Pakowany: 35/ 1400 sztuk
  • Dodatki: antybakteryjne
*przy zamówieniach powyżej 1000 sztuk możliwość wymiany na wkład żelowy, Jumbo lub typu parker

Długopis Reklamowy Golff Safe Touch

Długopis reklamowy Golff Safe Touch to antybakteryjna wersja długopisu Golff, bardzo dobrze sprawdza się w przychodniach i przeczkolach czy szkołach, charakteryzuje się wytrzymałym klipem i włoskim desingiem. Dostępny w pastelowych kolorach.

Jest jednym z najpopularniejszych gadżetów wspomagających marketing w firmie są długopisy reklamowe. Cieszą się powodzeniem ponieważ: bez problemu można na nich umieścić logo, hasło reklamowe, czy adres strony web,  koszt produkcji nie jest wysoki, a co najważniejsze są użyteczne. Każdy z nas używa długopisu do sporządzania notatek i podpisywania dokumentów. Dzięki czemu nasza reklama pracuję. Staramy się aby nasza oferta długopisów reklamowych pozwoliła znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla każdej branży.

Działanie biostatyczne zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi zgodnie z normami – ATSM 2149. SEANTEX – oprócz ABS (akrylonitryl-butadien-styren) pochodzenie organicznych środków przeciwbakteryjnych i grzybów nie zawierających metali nano. Badanie przeprowadzono na bakteriach reprezentujących dwie grupy bakterii: Staphylococcus aureus (S. aureus) i E. coli, a także grzyby. Pióro niszczy do 90% szkodliwych bakterii i grzybów. Materiał nie ma negatywnego wpływu na ludzką skórę.Środek przeciwbakteryjny utrzymuje się całkowicie przy użyciu produktu.

Długopisy plastikowe znakujemy następującymi metodami: tampodruk, sitodruk 360°, sitodruk, nadruk cyfrowy..

Opakowanie Sleeve SafeTouch z Twoim nadrukiem.

Sleeve Safetouch. To nowa idea promocyjna, która pozwala na pojedyncze opakowanie antybakteryjnego długopisu, podczas transportu. Dodatkowo dzięki załączonej ulotce umożliwia przekazanie marketingowych treści o firmie, wyróżniając produkt i potęgując zaufanie do marki.

Masz pytanie ???

Zobacz także

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY