Loading...
Produkty

Foto Kubek Serduszko

Przedstawiamy nowość w naszej ofercie kubek z nadrukiem indywidualnym, który można zamówić już od 1 szt.

Stwórz projekt od najmniejszego szczegółu a my go dla Ciebie wykonamy. Przede wszystkim do projektu możesz użyć wszelkich materiałów ogranicza Cię tylko wyobraźnia. W przeciwieństwie do automatów obsługujących przeważnie takie realizacje u nas służymy pomocą w przygotowaniu projektu.  To także świetna forma reklamy dla firm, które potrzebują gadżet na mały event lub też dla pracowników swojej firmy. Oferta jest również skierowana do osób indywidualnych chcących sprawić bliskiej osobie miły prezent w formie pamiątki np z wakacji lub innej okazji lu wydarzenia.

Foto Kubek wyróżnia możliwość wykonania dowolnego nadruku na kubku co daje wiele możliwości realizacji wymarzonej grafiki. Można na przykład zrobić dla siebie indywidualny kubek w którym kawa będzie jeszcze lepiej smakować lub obdarować bliską osobę. Nasze foto kubki wykonujemy z najwyższą starannością dzięki temu stają się niepowtarzalne. Najnowsza technologia sprawia, że nasze nadruki są odporne na zniszczenia oraz mycie w zmywarce.

W naszej ofercie posiadamy również: Kubek Biały, Kubek biały z kolorowym wnętrzem, Kubek Magic, Kubek Latte

Co zyskujesz dzięki Foto Kubkowi:

  • Twój własny i indywidualny kubek który jest tylko jeden i jedyny na świecie.
  • Komfort picia ciepłych i gorących napojów
  • Komfort mycia kubków w zmywarce.

Czas realizacji jest szybki i już nawet na następny dzień możesz ciszyć się piciem kawy lub herbaty ze swojego własnego kubka.

Masz pytanie ???

Zobacz także

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY