Loading...
Produkty

TAŚMY REKLAMOWE Z NADRUKIEM

Obecnie sposobów na reklamę jest naprawdę bardzo dużo. Wśród tych nie wymagających wielkich nakładów finansowych, a jednocześnie zapewniających naprawdę bardzo dobre efekty wymienić należy taśmy reklamowe.

Taśma klejąca z logo sprawdza się niezależnie od profilu firmy, która decyduje się na nią postawić. Można na niej umieścić logo zarówno sklepu:

  • kosmetycznego
  • spożywczego
  • księgarni internetowej
  • Agencji reklamowej
  • itp.

Nie ma więc w zasadzie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o zakres zastosowania takiej taśmy. 

Taśmy reklamowe z nadrukiem mogą zawierać nie tylko samo logo. Co więcej na życzenie klienta można umieścić na niej również numer telefonu czy adres mailowy. W efekcie w prosty sposób można zadbać o to, aby z naszą firmą komunikowało się zdecydowanie więcej osób.

W dodatku, taśmy klejące z nadrukiem charakteryzują się wysoką trwałością. Ponadto, klej, który znajduje się na ich spodniej części jest  bardzo mocny. W efekcie nie trzeba obawiać się, że taśma się odklei. Każdy zabezpieczony nią karton jest  niewątpliwie bezpieczny. 

Kleje które wykorzystujemy do taśm:

  • Taśma na kleju SOLVENT (kauczuk naturalny) –Nnajlepsze właściwościami klejące. Używane w warunkach chłodniczych.
  • Taśmy na kleju HOT MELT (kauczuk syntetyczny) – Charakteryzuje się dobrymi właściwościami klejącymi.  Przeznaczone do warunków powyżej 10°C.
  • Taśma na kleju SOLVENT PVC – Charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami klejącymi. Taśma ta jest CICHA przy odwijaniu co jest jej główną zaletą. Stosowana jest w miejscach gdzie zwraca się uwagę na hałas.
  • Taśma Grodzeniowa (bez kleju) – Służą do zabezpieczenia czy też oznakowania miejsc niebezpiecznych lub oznakowania terenu na którym odbywają się np. zawody sportowe.

Taśma klejąca z nadrukiem może okazać się naprawdę estetycznym ozdobnikiem każdej paczki, która trafia do klienta. Wszystko zależy jedynie od naszej fantazji – firmy oferujące taśmy klejące z nadrukiem zostawiają swoim klientom dowolność, jeśli idzie o wybór motywów umieszczonych na taśmie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.Zrealizujemy Twój projekt z dbałością o jakość i cenę. Zapraszamy!

Masz pytanie ???

array(0) {
}

Nie znaleziono produktów w tej kategorii

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY