Loading...
Produkty

Foto Kubek Magic

Przedstawiamy Państwu Kubek Magic z nadrukiem indywidualnym, który można zamówić już od 1 szt. 

Kubek Magic pod wpływem ciepła, zmienia swoją pierwotną czarną barwę na wybraną przez Państwa grafikę. Co ważne nadruk wykonujemy tylko po zewnętrznej stronie kubka. W odróżnieniu od innych Foto kubków, nadruk wykonany na magicznym kubku nie jest trwały na mycie z zmywarce. Rekomendujemy w tym przypadku mycie ręczne.

Stwórz projekt od najmniejszego szczegółu a my go dla Ciebie wykonamy. Przede wszystkim do projektu Możesz użyć wszelkich materiałów ogranicza Cię tylko wyobraźnia i jeszcze kreatywność. W przeciwieństwie do automatów obsługujących przeważnie takie realizacje u nas służymy pomocą w przygotowaniu projektu.

Foto Kubek wyróżnia możliwość wykonania dowolnego nadruku na kubku co daje wiele możliwości realizacji wymarzonej grafiki. Można na przykład zrobić dla siebie indywidualny kubek w którym kawa będzie jeszcze lepiej smakować lub obdarować bliską osobę. Nasze foto kubki wykonujemy z najwyższą starannością dzięki temu stają się niepowtarzalne. 

W naszej ofercie posiadamy również: Kubek Biały, Kubek biały z kolorowym wnętrzem, Kubek Szron, Kubek Latte, Kubek Serduszko

Co zyskujesz dzięki Foto Kubkowi:

  • Twój własny i indywidualny kubek który jest tylko jeden i jedyny na świecie.
  • Komfort picia ciepłych i gorących napojów
  • Komfort mycia kubków w zmywarce.

Czas realizacji jest szybki i już nawet na następny dzień możesz ciszyć się piciem kawy lub herbaty ze swojego własnego kubka.

Masz pytanie ???

Dodaj opinię i polub nas na:

Zobacz także

WYSOKA
JAKOŚĆ

DOGODNA
DOSTAWA

TERMINOWE
DOSTAWY

DOSTĘPNE
GODZINY